Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell a minecraft survival...

Hogy kell a minecraft survivalt végigjátszani?

Figyelt kérdés
én játszottam vel és felfejlődtem 26 os szintre ott alul van kiírva középen erre legyőzött egy zombi és a szint is visszaesett(valami enchunt szint).
2014. jún. 29. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme...
2014. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megvan valahogy egy kicsit értettem belőle!

Le mész a végbe egy kapuval majd a végbe is építesz egy kaput, ha abba belemész vége!

De folytathatod tovább...

2014. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Minecraftban nincs olyan hogy végigjátszás.Játszasz csak úgy szórakozásból, nincs pálya vége.Azt a szintet enchantolásra bírod használni.
2014. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát a két végső cél:

1 legyőzni az enderdragont

2 legyőzni a withert

De ezután nem ér véget a játék csak nem lesz több célod.

Bár ha azt se tudod mi az az ENCHANT szint és mit mutat akkor te ezeknek a céloknak az elérésétől nagyon messze vagy...

2014. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jófej:D ***** válasza:

Az a szint arra jó hogy enchantolj. Így kell craftolni az enchantment table-t [link]

Ez arra jó hogy el tudod varázsolni az eszközeid és páncéljaid hogy erősebbek legyenek.

Ha leraktad egy helyre könyveket kell köré rakni hogy tudd használni. Minél többet raksz köré annál jobb, több és erősebb varázslatokat tudsz rá, rakni. Valahogy így kell kinéznie: [link]

Max 30 szintűt lehet. És csak akkor ha van elég szinted.

Az egyik cél az enderdragon megölése ahova az end portálon keresztül lehet eljutni. De a minecraftnak nincs vége. A lényeg hogy építs azt amit akarsz.

2014. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jófej:D ***** válasza:

a 1. link rossz.

[link]

2014. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!