Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes pc-hez kontrollert...

Érdemes pc-hez kontrollert vennem a Fifa 14 élvezetesebbé tételéhez?

Figyelt kérdés
Csak olyan karra gondoltam, amit egyszerűen bele lehet dugni a gépbe, pl. USB-s a vége. Az egyik srácnál láttam, hogy ők laptophoz használtak ilyesmit játékhoz. Azért jött az ötlet, mert Fifában szerintem kicsit hátrány ha billentyűzettel játszol, konkrétan néhány képességjátékot nem is tudsz megcsinálni, legalábbis én nem jöttem rá hogyan kellene. Kar használatával pedig egyszerűbbnek gondolnám ezek megoldását, bár még nem volt sem Xbox-om, sem Ps-em. Tudnátok ajánlani? Többektől hallottam, hogy Xbox 360-ast érdemes géphez venni. Valamint, hogy milyen árban vannak ilyenek újonnan. (Én a megvétel helyszínéül a MediaMarkt-ot gondoltam)

2014. jún. 29. 21:52
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ne vegyél.Ha van androidos telód töltsd le a max remote-t telóra és gépre és ott vannak ilyen konzolok.
2014. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Uhh köszi az ötletet! Ezt kipróbálnám. Van androidos telefonom, annyi gond lehet, hogy nem wifi-s router van a házban, hanem kábeles. :/ Telefonomon pedig mobilhálózat van. Hogy tudnám ezt így megoldani?

Az utóbbi válaszolóhoz: A kérdésemre bólintottál rá vagy az első válaszát támogattad?

2014. jún. 30. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdésre.
2014. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagy bőbeszédű..:D
2014. jún. 30. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni 1000-1500-ért erre való kontrollert. Media Markt-ban vettem én is. :)
2014. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!