Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident evil revelations...

Resident evil revelations ill. Resident evil 5! Vélemények?

Figyelt kérdés

Én imádom,már végigvittem mind a kettöt.Engem a revelations jobban megfogott,föleg,hogy Jillt irányíthatjuk.Az egész játékban Jessica eléggé ellenszenves volt...A R.E.5-ben Wesker a kedcencem,illetve Chris.Akit nem nahyon kedveltem,az Excella(nemtom rendesen írni a nevét :P).

Nektek ki/kik a kedvenc szereplöitek?Illetve kit nem szerettek,vagy nem bírtok ebben a két remek játékban?

u.i:nagy resi fan vagyok *-*


2014. jún. 30. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A Revelations-hoz még sajna nem volt szerencsém, de a RE5 nagyon frankó lett. Nekem Chris meg Jill régebben (amikor még nem voltak ilyen deltás pusztítógépek) szimpatikusabbak voltak, de amúgy jó arcok, ahogy Sheva is meg Josh. A gonoszok is jól el vannak találva - Wesker ugye alap, über-cool csávó, Irving egy igazi kis görény, totál élvezet kicsinálni. :) Excellát (én mindig Tricellának hívtam...:D) kicsit sajnáltam, mármint hogy elég rövidke Residentes karriert kapott a sorstól - belőle jó kis Wesker-utód főgonosz lehetett volna.
2014. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jún. 30. 13:00
 3/3 anonim válasza:
A revelation üti az összes részt szerintem. A story engem nem igazán fogott meg egy részébe se, csak a hangulat ami kell. De a revelation raid modeja király. Főleg Rachel a nagy csöcseivel... khm heal regenje miatt. XDXD
2014. júl. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!