Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pou visszahozása? Nem működik.

Pou visszahozása? Nem működik.

Figyelt kérdés

A tabletem tegnap előtt, este hirtelen kikapcsolt, minden letörlődött róla. (gyári beállítások)

Már letöltöttem néhány játékot, ami rajta volt, de mindegyik elveszett. A Pou is. El volt mentve, úgyhogy vissza kéne hoznom, de amikor rámegyek a kis poura, ott az accountra, folyamatosan tölt (loading..) aztán kiírja, hogy Server busy, try later.. . Próbálgattam később is, de nem működik, ezt hozza ki:/ Valami tipp esetleg?:/



2014. jún. 30. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Van a családba másnak is tabletje okos telefonja? Ha igen probáld meg azon hátha. A tabletet vidd vissza vagy szervizbe.
2014. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kőhegyi Krisztina válasza:
100%
Hello! Én is hasonlóan jártam, csak Galaxyn. Ne aggódj, szerver karbantartás van. Reméljük hamar letölthetjük ismét a kis kedvencet. ;)
2014. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Majd meglátjuk :)
2014. júl. 1. 11:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Most lehetett frissíteni a Pout, azt hittem így jó lesz, de most azt írja ki hogy Server maintenance. Try later..
2014. júl. 1. 11:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült!:))
2014. júl. 1. 18:00
 6/6 anonim válasza:
:)i love pou <333
2014. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!