Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 Bazárból ha letöltünk...

A Sims 3 Bazárból ha letöltünk valamit, az lehet vírusos?

Figyelt kérdés
Nem szeretném tönkretenni sem a játékomat sem a gépemet, ezért gondoltam inkább megkérdezem.

2014. jún. 30. 16:49
 1/9 flofloka ***** válasza:

Nem lesz vírusos, nekem is onnan vannak. :)

Jó töltögetést!

2014. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. júl. 2. 08:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és ha valaki felhasznál egy olyan kiegészítőt vagy Store-ról tartalmat ami nekem nincs meg, attól még letölthetem?
2014. júl. 2. 08:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Le, persze, csak azok a tartalmak, amikhez a kiegészítőd nincs meg nem lesznek benne a játékodban. Egyébként minden más igen.
2014. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Letöltöttem, telepítés előtt az állapotnál kiírta, hogy nekem nincsenek meg egyes tárgy- és cuccckiegészítők, és ezek helyett proxyt fog felhasználni. Ennek kell lennie? :D

Nagyon be vagyok tojva hogy elrontom teljesen a gépem :"D

2014. júl. 5. 12:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti hogy helyettesíti a meg nem lévő tárgyakat amik ugyanazok mint ami a kiegészítőben van de mégsem.velem is történt ilyen teljesen jó a játék csak a meg nem lévő kiegészítős tárgyakt egyedi tartalomnak nézi.
2014. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden egyes alkalommal ezt fogja kiírni. Figyi! Ami meg tud jelenni az megjelenik, ami nem, az nem. Nincs mit problémázni ezen. A játékodat nem teheti tönkre az, amit a hivatalos oldalról töltesz le. Mit gondolsz, azt hiszik mindenkinek megvan az összes kiegészítő? Természetesen van rá megoldásuk, ha valami nincs. Bízd a készítőkre, te meg csak játsszál! :)
2014. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :))
2014. júl. 23. 19:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából a bazár érthetően leírja hogy: "A tartalom akkor is letölthető és telepíthető a Bazárból, ha a részét képező Pláza-termék(ek), illetve kiegészítő vagy tárgycsomag(ok) nincsenek telepítve a rendszeredre. A letöltés során figyelmeztető ikon lesz látható a The Sims 3 Indítópanel állapotjelző szekciójában, hogy értesítsen a hiányzó tartalomról. A hiányzó tartalmat a rendszer helyettesítheti egy hasonló alaptárggyal, de az is lehet, hogy semmi sem kerül a helyére."
2014. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!