Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox minecraft herobrine féle...

Xbox minecraft herobrine féle jelenség?

Figyelt kérdés
Tehát... Már régóta minecraftozok, módba használtam már herobrine-t. Egy hete vettem xboxra minecraftot az elején kapunk térképet (túlélőbe játszok) felfedeztem az egész helyet és egy faluba letelepedtem sajna csak 2 falusi volt már csak ott nézem a térképet és nem csak magamat látom egyszer csak elugrik az a másik a térképről a sarokba ahol nincsen semmi csak gondolom víz és a kutyám magától felgyullad másnapra eltűnik a másik player (de single playerben játszok) aztán kb 2 minecraft hét múlva megin ott van és ahol van, a falu alatt leástam és egy nagy szurdok volt ott inkább visszajöttem és egyszer csak csilés utazás közben belebuggoltam a falba de nem fájt aztán meg egy láthatatlan valami (aki nem ivott potiont) elkezd felém íjjal lőni!!!! Ezek után mondjátol hogy herobrine nem létezik!!! Veletek már volt hasonló?? a neten erről a plusz emberről a térképen, nem találtam semmit!!??

2014. jún. 30. 21:23
 1/4 Smileyhead ***** válasza:
66%

Véleményem szerint Herobrine egy olyan személy (vagy személyek), aki egy publikusan (valószínüleg nem véletlenül) nem ismert módszerrel ,,betör" singleplayer világokba, és ezt kihasználva zaklatja a játékost. Szerintem a leghatásosabb módszer az lenne, ha single játék közben offline tartanád a konzolod (bocsánat, nem tudom, hogy ez lehetséges-e, nem értek az Xbox-okhoz) és így valószínüleg nem tudna betörni a világodba.

Viszont lenne egy kérdésem: hallottad-e csontváz hangját, amikor elkeztek Téged lőni, illetve a potion-t szürcsölték, vagy dobták? A kérdések elsőre hülyének tűnhetnek, de ez sokat elárulna a természetéről.

2014. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

A Herobrine egy kitalált személy/jelenség,amit a Minecraftos közösség talált ki.Ám a fejlesztők ezt olyan viccesnek találták,hogy a frissítésekben is kiírják:

-Removed Herobrine (Herobrine kivéve)

Általában más playerek szoktak így trollkodni.

2014. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koczur Adrián ***** válasza:
Én még nem láttam, de velem semmi ilyesmi sem történt. Egy az lehet ,hogy valaki kitalálta és azzal ijezget, de aki hisz a szellemekben akkor lehet ,hogy egy szellem betört a Minecraft-ba ,hogy tönkretegyen mkndenkit. Na persze én nem hiszek ennek, lehet ,hogy létezik, lehet ,hogy egy virus vagy tényleg valami élő legenda, ami lehetetlen. Olvastam az oldalon (minecraft wiki) olyan legendákat, hogy Notch testvére volt Herobrine aki meghalt, és lehet ,hogy bosszúból elátkozta a játékot, és benne van. Szóval én hiszek is ,meg nem is, de MÉG NEM LÁTTAM!
2014. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

NEKEM IS VOLT HASONLÓ ECSER

BE MENTEM A NETHERBE SINGLE PLAYERBEN EASYBE

ASZTAN AST LATAM HOGY VALAKI STEWE KINEZETÜ OTTT REPÜL

ASTAN MAGAMTOL FELGYULLADOK :) XD

2014. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!