Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám visszacsinálni? Egyáltalán van rá mód?

Figyelt kérdés

Egészen pontosan az OMSI 2 szimulátorról van szó. Nagyon régen játszom az eredeti "frissítetlen" verzióval, többek között azért is, mert utánaolvastam, számos olyan játékos panaszkodott, hogy egy esetleges frissítés (patch) utána játékélménye elromlott. Elkezdett lassulni, akadozni, ugrálnak a buszok stb...


Nos, mégis rábeszélt egy barátom, hogy próbáljam meg... én meg belementem ( nem kellett volna ). Eszméletlen, nagyon belassult, szaggat, akadozik. A gépem egyébként eredetileg tökéletesen futtatta, de most a frissítés óta borzalmas.


Kérlek segítsetek, hogyan tudnám eltávolítani a patcheket?

Újratelepíteni az egész játékot nem szeretném, mert sokat építettem, festettem, ennyi buszt és pályát ismét másolni napokba telne.


Esetleges segítségeteket köszönöm szépen! :


2014. júl. 1. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
keresd meg a mentesed fajlait, es mentsd ki. a google segit. ird a jatek neve melle, hogy save location, es sztem talaldz infot. aztan rakd ujra a jatekot, es huzd be a mentesed
2014. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 4. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!