Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire biztonságos ilyen CD...

Mennyire biztonságos ilyen CD key árusító oldalakról játékot venni?

Figyelt kérdés
Régóta nézegetem a Diablo 3-at, de nem szeretném megvenni 40 euróért. Találtam pár oldalt, ahol árulják olcsóbban, de nem vagyok benne biztos, hogy ez nem pénzlehúzás. Azt sem igazán szeretném megkockáztatni, hogy ez miatt bannoljanak battle.net- ről. Ti vettetek már ilyen helyről játékot?

2014. júl. 1. 17:46
 1/6 A kérdező kommentje:
pl: [link]
2014. júl. 1. 17:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Utána kell olvasni a neten, hogy mennyire megbízható az oldal. Általában szoktak véleményeket írni róluk.


[link]


A cdkeyshere oldalról már én is vettem kódot. E-mailben kaptam egy fényképet a kóddal, azt beírtam steam-be (tudom, hogy ez más, de hasonlóan működik) és aktiváltam a játékomat. Azóta is működik, szóval nem volt gond.

2014. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vettem már hasonló helyekről, nem is egyszer. Legutóbb épp a Diablohoz vettem meg a RoS-t. Persze meg kell nézni alaposan, hogy honnan veszed.
2014. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bannolni nem fognak bnetről, maximum ha komplet accot veszel, de akkor se feltétlen a fő accodat. Én a G2A-re esküszök. Lehet venni játékokat a közzöségtől is olcsóbban, eddig 3 játékot vettem így, illetve kettőt rendesen. Az se hátrány, hogy dollár áron adják a játékokat, vagyis ami amcsiba 50 dollár, az itt nem 50 euró, mint a bnetnél példáúl, hanem 50 dollárnak megfelelő euró. Ha a közzöségtől veszel, akkor 1 dollár, vagy euróért biztositást is kapsz, de kicsit lassabb is megkapni a játékot, ha védelemmel veszed, mert egy munkatársuk felügyeli az aktiválást. Itt is egy link, a diablo packhoz, de érdemes kinézned a főoldalra. [link]
2014. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eddig csak a HumbleBundle-t, a kinguin.net-et, és a G2A-t használtam, ezekkel nem volt problémám.
2014. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 druszan111 válasza:

cdkeys .com ot nagyon szívesen ajánlom kétségeim voltak de sokat olvastam utána és arra jutottam, hogy egy vásárlást megér kipróbálni.

Annyi bökkenője volt hogy pont akkor volt karbantartás amikor vásároltam volna :D

De aztán nem vonták le a pénzt sem kódost sem kaptam amint vége lett a karbantartásnak utána elküldtem levonták sms ben kaptam egy kódot amit bekellet visszaigazolásként írni és jött a kód sikeresen letöltés alatt van épp a vásárolt játék.

2017. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!