Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam játék miért nem indul?...

Steam játék miért nem indul? Többi lent

Figyelt kérdés
Steamről letöltöttem a FlatOut Ultimate Carnage játékot. Minden ment jól gyorsan letöltötte és ugyebár amikor letölti akkor kihoz egy ilyen kis ablakot, hogy Játék rámegyek a Játék gombra majd még egy kis ablakot kihoz ugye ott belehet állítani a játékot stb ugye ott OK és akkor ezt írja ki amikor rámegyek az OK-ra: Live initialization failed! Ez mi lehetne? Előre is köszi a válaszokat, és nem a magyar fordítását kérem a szavaknak hanem a megoldást, hogy hogyan tudjam el indítani a játékot, előre is köszönöm a válaszokat. Üdv!

2014. júl. 1. 21:26
 1/1 anonim válasza:

Azóta van valami?


Pár hónapja tökéletesen ment, most akarok játszani megint, erre Nekem is ezt írja :(

Pedig semmit nem csináltam a géppel azóta.

Amit külföldi oldalak írtak (g4wl újratelepítés, játék újra telepítés, xlive frissítés, directx frissítés, .net framework 3 törlés), azokat mind megcsináltam, de csak azért se megy

2015. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!