Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Beyond: Two Souls játékban,...

Ifritandris kérdése:

Beyond: Two Souls játékban, miután végigvittem, nem menti?

Figyelt kérdés
Nem egyszer végigvittem a játékot, és akár az életet, akár a halált választottam, nem volt a végén kérdés, hogy mentem-e... És ha bekapcsoltam a PS3-at, vagy a folytatást adja(melyben újra lejátszhatom a végét), vagy új játék kezdetét ajánlja a game(melyben figyelmeztet, minden amit megszereztem elveszik). Nincs sorozatos mentés, mint a Heavy Rain-ben pl., ahol mentem a végigjátszott befejezéseket?

2014. júl. 2. 12:47
 1/4 TaKy99 ***** válasza:

Ha a többszörösen bővített mondatod végére nem kérdőjelet teszel, hanem pontot, akkor már meg is válaszoltad a kérdésed.


Illetve egy kérdés: Ha már végigjátszottad, akkor minek menteni? Ugyan mikor lenne szükséged rá, mikor töltenél be egy full végigjátszott mentést. Szükséged csak az utolsó előtti pillanatra van, ahonnan újra és újra különböző módokon lejátszhatod a végét...

Ha meg egyszerre szeretnéd a 2-t, mármint új játékotkezdeni és a végjáték lehetőségét is megtartani, akkor az új játékot egy új user alatt kezd.

2014. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért élvezhetőbb lenne a játék, amire egyébként is nagy szüksége lenne, de azért köszönöm a választ! :)
2014. júl. 3. 07:38
 3/4 TaKy99 ***** válasza:

Nem teljesen értem a problémádat.

Mitől lenne élvezhetőbb? Még mindig nem értem, mi értelme egy teljesen végigjátszott pozíciót elmenteni.


Ha arra utalsz, hogy egy korábbi fejezetet szeretnél újrajátszani, akkor menj ki a főmenübe és keresd meg a fejezetek menüt és válaszd ki azt a fejezetet amelyiket újra akarod játszani.

2014. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nincs értelme a végén a játékot menteni, ha nincs gazdagítva olyan elemekkel, mint pl.: a The Last of US, ahol újabb öltözékek, felszerelés lehet az újrajászás során a kezedben. Ez tetszett nagyon a Heavy Rain-ben, de Silent Hill és Resident Evil sorozat is rendelkezik ilyen plusszokkal, extrával, ami itt szegényebb... :) Nincs gond, ha még mindig nem érted, a kérdésemre megkaptam már a választ, köszönöm! :)
2014. júl. 4. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!