Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PayDay2 alacsony FPS, valaki...

PayDay2 alacsony FPS, valaki tud megoldást rá?

Figyelt kérdés
Hali olyan gondom lenne, hogy a PayDay 2 nagyon rossz fps-sel fut 1 hete még semmi baja nem volt, telepítettem egy Windows azután rossz lett. Ahogy néztem az a baja, hogy az integrált grafikus kártyát használja, de hiába állítom át az NVIDA vezérlőpultban a nagy teljesítményűre, nem azt használja. És az appdatán belül is a renderer_settingsbe az integráltat írja. +Nvidia Experiencnél azt írja, hogy nem megfelelő a gép teljesítménye, pedig egy ehte simán futott.

2014. júl. 3. 10:33
 1/1 A kérdező kommentje:

Közben megoldottam, de itt hagyom hátha valakinek segít.

Nekem úgy lett jó hogy


c -> felhasználók -> [USER] -> Appdata -> Local -> Payday 2 ott megnyitot a renderer settingset és át állítod a Refresh rate-t 60-ról 59-re vagy 30-ról 29

2014. júl. 3. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!