Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Írnátok ingyenesen számítógépr...

Írnátok ingyenesen számítógépre letölthető nagyon jó SZEREPJÁTÉKOKAT?

Figyelt kérdés
13/Lány vagyok, és nekem kéne ilyen. A barbies vattacukor rózsaszín cuccoktól kíméljetek, normális válaszokat adjatok. Nem muszáj online-nak lennie.

2014. júl. 3. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ingyenes és nagyon jót nem.
2014. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindegy, mondjad. :)
2014. júl. 3. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerepjáték alatt mit értesz? RPG? És milyen RPG, első személyű vagy point and click? A point and click-esből (ami azért nem abból áll, a profik keményen billentyűznek is hozzá, de csak egérrel is el lehet lenni) két ingyenest tudok, igaz ezek inkább MOBA-k (tehát multiplayer online battle arena): DotA 2, amivel játszottam és tudom is ajánlani, és League of Legends, amivel nem játszottam, de hallok róla pozitívumot és negatívumot is.


Ha az első személyűről beszélsz (amit még mindig nem tudok, hogy milyen értelemben szerepjáték: valakinek a szerepét, pl. egy bérgyilkosét veszed fel, vagy csak egy RPG), akkor -bár nem ingyenes- a Kingdoms of Amalurt tudom ajánlani, ez single player, de ha hasonlót akarsz multiban, akkor World of Warcraft (ez drága, havidíjas, legfeljebb 15 napos ingyen próbaidőssel tudsz játszani, ha akarsz).


Még néhány:


Fable: the Lost Chapters (olyan, mint a Kingdoms of Amalur)

Risen

The Witcher széria

Souls széria (Demon Souls, Dark Souls, Dark Souls 2)


És talán az Assassin's Creed széria, de ez már távolabb áll az én RPG normáimtól.

2014. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

The Elder Scrolls széria:

RPG, és a főhős lehet benne nő is! Az egyik része a SKYRIM, nyitott világú. (Van MMO-ja is a szériának, de nem ingyenes) nem tudom, hogy ragoznom kéne e a dolgot, a lényeg, hogy mindig névtelen kis senkiként kezdesz aztán kell csomó küldit csinálnod a fősztori meg az, hogy valami olyasmit hajtsál véget amire más nem képes.


Neverwinter Nights 1-2, ez is RPG, női főhős is lehet és online ingyenes MMO változata is lett.

A második részével játszottam még régen úgyhogy nem emlékszek pontosan a történetre, de a neten utána tudsz járni.


Dragon Age széria:

az első részét különösen ajánlom, remek története van, a karaktereknek vannak háttértörténetük, jól kivannak dolgozva. Az a baj, hogy az első részének rosszabb a grafikája mint a 2-nek és a főhős az első részben még nem beszél, de ajánlom mind a kettőt mert a 3-ik része ősszel jön ki ami végre nyitott világú lesz és annak a története is epikusnak ígérkezik.


Az előttem lévő megemlítette a Risent:

aminek szintén 2 része van és lesz 3.-ik is azt is ajánlom, de ott csak férfi karakterrel lehetsz akit nem is szabhatsz testre kivéve, hogy milyen páncél legyen rajta a játék folyamán. De annak is van története szép fantasy. A fejlesztőinek van egy régebbi RPG sorozata a Gothic, ott is férfi karaktered van egy névtelen hős akinek meg kell mentenie a világot, de a sztorija olyan, hogy máshol még nem tapasztaltam.


Aztán az előttem szóló még a Witcher szériát is:

megemlítette ami igazából trilógia, jövő februárban jön ki az utolsó része, über jó grafikával, nyitott világgal és sztorival ráadásul az előbbi 2 rész ismerése nem is lesz szükség hozzá de azért ajánlom őket játszásra. valamint ezeket a játékokat egy könyvsorozat ihlette amik itthon Vaják néven futnak, 4 könyvet már el is tudsz olvasni magyarul, járj utána ezeknek is. A főhős itt is férfi, de nem is akárki, Ríviai Geralt, a fehér farkas, szörnyvadász. Ó, és azt külön kiemelném, hogy az 1 részt leszinkronizálták magyarra, szóval a szereplők magyarul beszélnek benne ami szerintem különlegesség, más játékban nem tapasztaltam.


Ja és megjegyezném, hogy a The Elder Scrolls, a Dragon Age és a Witcher +18-as, úgyhogy nyugi, nem barbies, rózsaszín vattacukrosak főleg nem a Witcher.

2014. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi. :)
2014. júl. 6. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!