Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lép ki a telefon menüjéb...

Miért lép ki a telefon menüjébe a Trials Frontier játék magától, miután betöltöttek a logók? Van megoldás a hibára és tudom folytatni valahogyan ott, ahol abbahagytam? Volt már valakinek ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy nagyon fsza játékot, a trials frontiert a play áruházból az S3 minimre, kockultam vele sokat és baromi jó játék. Minden simán ment, csomó pályát megcsináltam, qrva sok pénz gyűjtöttem meg gyémántot, már összeszedtem majdnem az összes motort, tuningoltam is őket és a 35. szinten vagyok. Miután megcsináltam a játék vélhetően egyik, vagy talán a legnehezebb pályáját, a quagmire-t, amit az a nyomorult A.N.B.A. robot adott, egyszerűen leállt a játék és semmilyen hibaüzenetet nem dobott ki.. Na mondom mi a ... ? Gondoltam no para újraindítom, előfordult már, hogy kilépett és újraindítottam, de most csak indítás után betölt a verifying download, meg a logók, de a játék menüje már nem, hanem egyszerűen kidob a telefon menüjébe hibaüzenet nélkül.. mi lehet a baj? Valaki segítsen, mert nem szeretném előröl kezdeni, a másik meg hogy sz.rrá unom magam a buszon :D:D köszönöm! :)

2014. júl. 4. 00:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!