Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mert dob vissza a jatekha a...

Mert dob vissza a jatekha a metin2-on ha mar bejelenkeztem es valasztottam karaktert is?

Figyelt kérdés
kivalasztottam a karaktert es elkeztem a jatekot de visszadob es a kurzorral hiaba kattintok nem erzekeli a jatek

2014. júl. 4. 08:55
 1/8 Redgamerxmc válasza:
Szia, nekem is ez lenne a gondom tegnap telepítettem jó volt utána ezt csinálta.. aztán a windows csinált valamu ellenőrzést.. nem tudom hogy vane hozzá köze. Ha esetleg azóta megtudtad mi lehet a baj akkor légyszíves írd le ude nekem is! Előre is köszi ha visszaírsz!
2014. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a gondom,de nem tudtam még megoldani.Ha vkinek van ötlete:) leírhatná
2014. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Redgamerxmc válasza:
Nekem amikor mádik szerverre próbáltam belépni és jaraktert csinálni akkor betöltötte és minden rendesen ment utána. Nem tudom van-e hozzá köze...
2014. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Redgamerxmc válasza:
De elvileg vagy az internet vagy a gép lassú, vagy nincs meg a gépigény
2014. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy hiba, mindenkit ledobál... Nem nálad va na gond ,a szerver a rossz; igaz ha win7-ed van az bekavarhat.
2014. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Redgamerxmc válasza:
Nincs win7 em. Hogy lehet a hibát kikerülni?
2014. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Redgamerxmc válasza:
Előre szoktam tudni mikor rossz. Mindig ugyanott a kari választásnál belaggol ha nem jó akkor mielőtt lehetne játszani lassan tölt. Ha meg jó akkor hirtelen a végéhez ugrik
2014. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvasgass itt: [link]
2014. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!