Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most akkor a Team Fortress 2...

Most akkor a Team Fortress 2 - ben miért nem lettem prémiumos? De lehet, hogy én vagyok a hülye. :D

Figyelt kérdés

Kérdezgettem emberektől, hogy mikor leszek prémiumos TF2-ben. Azt mondták ha:

-Orange Box-ban megveszem

-Veszek valamit a Mann- Co Áruházból

-Veszek egy játékot a Steamon


Hát ömmm... Megvettem Play It-en a Cod Black Ops 2 őt amiben benne van a Single Multi Zombie és hát a játék alapvteően Steamos ezért kell az elindításához Steam.

Na már most aktiváltam a CD-n található aktivációs kóddal de a prémiumot nem tudom hogy frissítési hiba miatt nem adta meg de most nincsen :D

Lehet, hogy hülye vagyok sőt kifejezetten biztos és lehet hogy nem is kellet volna prémiumot kapnom ha csak játékot veszek Steamon mind1. Próbáljatok meg segíteni légyszives és azt is mondjátok meg ha ez a Prémium szerzésnél nem így működik :D



2014. júl. 5. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Prémiumos csak akkor leszel ha az első két módon csinálod vagyis Megveszed az orange boxot vagy valamit az áruház bol asszem összesen 10 vagy 15 euró értékben.
2014. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy Orange box, vagy veszel bármit (akár a legolcsóbb kis szart) a Mann co áruházból.
2014. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

-Orange Box-ban megveszem

-Veszek valamit a Mann- Co Áruházból

-Veszek egy játékot a Steamon


Az első 2 igaz, az utolsó hülyeség.

2014. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy úgy tudom, hogy nem lehet a legolcsóbb kis szart megvenni mert hát ügye direkt úgy lett kitalálva, hogy a Steamra minimum 5€ kell feltölteni.
2014. júl. 10. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg 5€ a legkevesebb, amit fel lehet tölteni, de attól még megveheted a legolcsóbb kis szart, nem?

Amúgy meg ha valaha költöttél valamit a steamre, akkor piacon adhatsz el sok szart :D

2014. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!