Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a LoL-nak valaki...

Mi a baja a LoL-nak valaki segítene?

Figyelt kérdés
Az van hogy amikor játszom akkor a spellek (a summoner spellekis)laggolnak ezt úgy értem hogy benyomom és nem nyomja be...mintha tovább töltenének csak pár másodperccel később tudom benyomni és ez nagyon idegesítő sokszor a játék során...Nem hiszem hogy a gépem a probléma mert i7 procim van radeon hd 7870 a videókártyám és az internettel sincs baj..A régi gépemen ilyen nem volt de nem rég kaptam ezt és azóta van és nem tudom mi lehet a baj segítsetek!A válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 6. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik pályán? A Howling Abyss csinál ilyeneket, azt hiszem, az ultinál. Régen játszottam, akkor létező probléma volt, és nem tudtak mit kezdeni vele, azóta talán kijavították, bár nem emlékszem egy patch notes-ból sem hasonló hírre.

Más pályán... érdemes lehet felvenni a meccset és utólag elemezni. Ha a felvétel alapján is "laggol" a képesség, akkor support. Ha csak nálad lép fel hasonló hiba, én a fórumokat javaslom böngészni, talán beállítási hiba vagy a nettel van valami.

2014. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a választ!
2014. júl. 7. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!