Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell magyarítani a...

Hogy kell magyarítani a Gothic 3-at? :D

Figyelt kérdés
Sziasztok. Letöltöttem a Gothic3-at hozzá a magyarítást de nem nagyon értem, hogy kell magyarítani mert beillesztettem a magyarítást de még mindig angol:(. Lehet hogy egyszerű de eddig még nem nagyon magyarítottam szóval nem értem, hogy kell:D Ha valaki elmagyarázná megköszönném :D A helyesírásért elnézést mobilon vagyok.

2014. júl. 8. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

A játék könyvtárában nyisd meg a ge3.ini fájlt egy szövegszerkesztővel, majd ott 2 helyen az English-t írd át Hungarian-re. Így néz ki:


[Languages]


Voice.SupportedCount=1

Voice.Entry_0=English


Subtitle.SupportedCount=1

Subtitle.Entry_0=Hungarian

és:; Active Language (voice and subtitle)

[Language]

Text=Hungarian

Audio=English

2014. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ:D Ezt próbáltam énis elösször de annyit értem el vele,hogy még az angol felirat is eltünt.(pl a főmenüböl a newgame stb...)
2014. júl. 8. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
1.6-os javítást feltetted?
2014. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igazábol még nem nemis tudtam hogy fel kell:D Azt külön le kell tölteni?:D
2014. júl. 8. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenhogyan érdemes a patcheket feltenni, mert alapból nagyon bugos a játék.
2014. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Feltettem de még mindig nincs semmi felirat még angol sincs:(.
2014. júl. 9. 08:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy kell hogy először átírod magyar és utána rakod fel a patchet.
2014. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tejinashi ***** válasza:
Érdekes, én amikor telepítettem, egyből magyar nyelven ment fel és semmilyen patchet, vagy ilyesmit nem kellett feltelepítenem.
2019. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!