Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A starcraft/brood war játék...

A starcraft/brood war játék magyarositását honnan tudom letölteni? Már probáltam csak vagy megszünt vagy sérült vagy virusos volt

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 17:46
 1/5 Csori96 ***** válasza:

Innen letöltheted: [link]

Megj.: Nem magyarosítás, hanem magyarítás.

2014. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kössz a választ. Sajnos a problémám nem oldodot meg Letöltöttem mind a két fáljt,úgy csináltam ahogy kérte. a csilaghajónál data file error,a huncraftnál NSIS Error hibaüzenetet ír ki. Légyszi segíts hogy mit kénne tennem hogy végre hogy a játék közben megértsem a feladatokat! A cd m eredeti.
2014. júl. 15. 11:33
 3/5 Csori96 ***** válasza:
Fent van az 1.09-es patch?
2014. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen van minden ezt a hibaüzenetet küldi:(NSIS Error) Installer integrity check has failed. Common causes include incomplete download and damaged media. Contact the installer's author to obtain a new copy.


More information at:

[link]

2014. júl. 15. 21:04
 5/5 A kérdező kommentje:
miután elinditom a starcraft huncraft telepítöt ez jelenik meg rögtön
2014. júl. 15. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!