Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik championt vegyem meg?...

Melyik championt vegyem meg? (LoL)

Figyelt kérdés

gondolkodtam Nocturne-n,Aatrox-on, meg Fiora-n.

én inkább az ugrálós champeket szeretem akiknek nagyonnagy a damage-ük + legyen hp ja !!!viszont Noct.. jó jungler nagyon ulti- a maga a halál stb. Fiora nagyon op viszot nagy a CD-je Aatrox egy nagyon lifestealos tankos champ passivja nagyonállat! szóval ezek közül melyiket ajánlanátok melyikkel lehet nagyon jó statot csinalni ugy hogy nem nehéz vele játszani?



2014. júl. 8. 23:58
 1/6 Zoli20 válasza:
100%
Nocturne nagyon nemjó. Ultija egy nulla. Fira topon nagyon op ha feedelva vagy lecarryzed a gamet. Aatrox is op lifestealje miatt. De szerintem Fiora :D
2014. júl. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Te meg szoktad nézni a karakterek leírását? Vagy csak ész nélkül kattintgatsz? Tudod, van ott egy statisztika, hogy melyikkel mennyire nehéz játszani, élete, varázsereje, stb... Még netán videót is találhatsz a képességeikről, pont azért vezették be ezt a rendszert, hogy elkerüljék az ehhez hasonló problémákat. Azaz tudd, hogy mit fogsz megvenni, mire kell számítanod. Sok sikert...
2014. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aatroy és Fiora is egy 0 és csak feedelve érnek valamit.. ha ugrálós champ kell ott van fizz... 200hp val leszedtem az 1k hp s enemy Vaynet.... és igenis Noc jó jungler #1-es.. és az ultija is állat, és hasznos.. de gondolom te is ilyen nida,fiora,yasup player vagy szóval csak azokat játszod akik feedelve verhetetlenek...
2014. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 as vagyok bocs. Aatrox* és róla még annyit hogyha jungelbe viszed és jókor gankelsz akkor carry game és nem kell neki feed..
2014. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem akarlak megbantani, de tuti low elo-n jatszol. Nincs olyan, hogy "pls help melyik host vegyem meg. Ez a te egyeni dontesed. Azt vedd meg amit a legjobbnak talalsz. Amit leirtal az baromsag.


Nocturne egy igen eros, offtank champion. Az ultija az egyik legjobb az osszes kozul. Csak gondold vegig: teamfight kezd kialakulni, a carry-k, hatul allnak es sehogy nem tudtok a tankokon atjutni. Noc ultizik, es mivel tankos, de oszt dmg-t siman megoli az ap vagy az ad carryt. Szoval egy igen jo champion, csak skilles.


Aatrox nem rossz champion, de nem meta, es konnyen counterelheto. Ot nem ajanlom.


Fiora pedig ugyszint nem egy meta champ, es jelenleg igen gyenge top-on, es a jungle fiora is harmatgyenge. Egy Jax, Irelia, Lulu, Kayle monitor nelkul elveri.


Ugy gondolom a tankos, de nagy damaget oszto championok tetszenek. Tudnam ajanlani Jaxet, Ireliat, Zedet talan, es Pantheont.

2014. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Aatrox nem meta,omg....LCS-en többször is hozták például múlt héten...
2014. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!