Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem lehetséges, hogy a sims 4...

Nem lehetséges, hogy a sims 4 -hez mégis készítenek hivatalos fordítást?

Figyelt kérdés
Szerintetek, valakik készítenének hozzá magyarítást, ha nem jelenne meg magyarul?

2014. júl. 9. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én, azért reménykedem.
2014. júl. 9. 19:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz magyar nyelv? Lol.

Hát biztos megvan rá az okuk, szóval nem hiszem, hogy egy random fordítástól meggondolják magukat. Nem hivatalos fordítás sem hiszem, hogy lesz, amennyire tudom, egy ilyet megcsinálni elég nagy meló. De idővel kiderül úgyis.

Am így, hogy visszagondoltam, még a sims (1) nekem angolul volt, angoltudásom pedig gyakorlatilag semmi nem volt, mégis vígan kiigazodtam rajta, szóval nem kell sírva a sarokba bújni, ha ez a baj. :D Viszont csomó kifejezést onnan tanultam. :D

2014. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Csori96 ***** válasza:
Hivatalos fordítás biztos, hogy nem lesz.
2014. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz,viszont én nem bánom:)Annyira tudo angolul,hogyha már látom is a dolgokat,akkor úgy írányítom magát a játékot!:)
2014. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
sims 2- höz is kijött egy idő után. Ehhez is fog. tuti.
2014. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Csori96 ***** válasza:
Azóta változott az üzletpolitikájuk, és nem éri meg nekik, tehát nem valószínű, hogy később készülne hozzá.
2014. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

Ma már szinte mindenki tud egy-két szót angolul, szóval nem hinném, hogy komoly problémát okoz(na) bárkinek is kitalálnia egy-egy kifejezést/cselekvést.

Akinek meg nem megy az ne játsszon.

2014. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 davsonlol válasza:
A sims 4 hez nem adnak ki hivatalos magyar fordítást de ugy is valaki meg fogja csinálni.
2014. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Csori96 ***** válasza:
Készül a magyarítás: [link]
2014. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!