Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates of Andaronban segítség?

Gates of Andaronban segítség?

Figyelt kérdés

Régen játszottam én még a sima hagyományos GoA-val.

2 évre abbahagytam, azóta rengeteget fejlődött a játék, és szeretném újra elkezdeni.

Nem vagyok HK-s.


A kérdéseim:

Mikor, hol, milyen tárgyakkal érdemes üzletelni, forgatni a pénzt, hogy több legyen?

Elmagyarázná valaki ezt az egészet, hogy mik ezek az új háborús, csatás zónák, ahol pénzt lehet keresni?

Melyik szinttől, mikor, HOL érdemes farmolni?

Milyen fontos tippeket tudtok ajánlani annak, aki HK nélkül játszik az elejétől?


Tulajdonképpen a lényeg:

-Szeretnék én is talpon maradni HK nélkül is, mint a többiek, tudom hogy nem lesz egyszerű, de tanácsok kellenek!


Köszi!



2014. júl. 9. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Holdkő nélkül szinte felesleges elkezdeni, hacsak nem napi 10 órában farmolod majd az aranyat. Mindenkinek +22-es szettje van, ha nincs minimum +22-24-es fegyvered, esélyed sincs. Én anno +18-as szettet farmoltam ki, és semmi különbség nemvolt akkor mikor rajtam volt, meg mikor alap +0-ás ruhában voltak, ugyanúgy 2 lövéssel megölt az összes íjász.
2014. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos ez már nem játék, hanem egy olyan világ ahol maga a virtuális maffiózás, kisebbek eltaposása, és a pénzéhesség megtestesül.

Szó szerint

2014. júl. 10. 00:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Én közvetlenül akkor kezdtem el GoA-zni, mikor megnyílt a magyar szerver. Eleinte jó volt, de aztán én is pont emiatt hagytam abba, mert ha nem áldozol rá, szinte esélyed sincs. De igazából ez jellemző az összes többi Gameforge-os játékra is..Pénzlehúzós sz** az összes.

Nem ajánlom, hogy újrakezd. Inkább Dotázz, vagy Lolozz, mert ott még valamennyire igazságos a rendszer.

2014. júl. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!