Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jó a kormány a...

Miért nem jó a kormány a Farming Simulator 2013-ban?

Figyelt kérdés
A kormány-t jobba és balra tudom fordítani vagy is az megy a játékban de a Pedál nem megy, amikor betölt a játék akkor saját maga megy hátra és nézi a földet amikor nyomom a féket akkor megy előre, és ha nyomom a gázt akkor nézni az eget pedig már próbáltam átállítani a beálliításokban de semmi, más játékban megy rendesen de ebben nem :( egy Thrustmaster Ferrari GT Experience racing wheel-es kormány

2014. júl. 10. 18:31
 1/1 anonim válasza:

A beállításoknál mikor megpróbáltad átállítani akkor elmentetted-e a változtatásokat? Igy kell beállitani: beállitások - irányitás - itt a játékvezérlő allatt kiválasztod hogy melyiket akarod átállitani - pl. ha gázt akarod akkor rámész arra hogy vezetés előre(de a játékvezérlő alatti pontra, nem a billentyűzet allatira)- akkor kiemeli azt amit választottál és ilyenkor megnyomod azt a pedált vagy gombot amelyikkel szeretnél előre menni.

És ha jól csináltad akkor kilep a kiemelésből és átváltoztassa arra amit te választottál. Igy kell a többit is beállitani. Mikor végeztél elmented és belépsz a játékba és elvileg kell működjön. Remélem tudtam segiteni de ha nem érted akkor kérdezz és válaszolok. :)

2014. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!