Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem vagyok rá büszke de...

Nem vagyok rá büszke de megvan az eredeti sims3. Rá lehet rakni nem eredeti kiegészítőt? Mert nincs kedvem megvenni 5000 Forintokért. Vagy csak eredeti játékhoz eredeti kiegészítőt lehet rá rakni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, legfeljebb nem fog működni és letörlöd. De szerintem lehet.
2014. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem vagy rá büszke? Hogy kifizetted az ott dolgozók munkáját? :D


Előzőleg írtam egy másik kommentbe ugyan ezt:


Csekkold le a közeli Tesco-t. Ha van olyan "lomos" részleg, ami szinte minden nagyobb Tescoban van, akkor ott keresgélj. A budaörsi Tescoban gyakran kikerülnek a Sims kiegészítők 1200 Ft-ért, ami viszont már szerintem nem nagy ár érte, és nem kell vacakolni vele, hs esetleg nem menne.


Amúgy egy próbát megér, kicsit macerás lesz, de elvben mennie kellene. Ha pedig nem, és annyira nem akarod megvenni a kiegészítőket, akkor keress rá az alapjátékra is és azt is crack-elve rakd fel. Ezen már nem múlik szerintem :D

2014. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem működött, de pl az állatos kiegészítő nagyon rossz volt. Azt inkább vedd meg, ha szeretnél vele játszani, mert nekem elég érdekes dolgok történtek...

[link]


Ez nem saját, de ilyenek voltak. Olyan is történt, hogy a ló álla az égen volt, és bárhova ment, húzott maga után egy csíkot... A kutyák meg... na azokról inkább ne is beszéljünk. Szörnyű volt.


A többi kiegészítőt is próbáltam, csak az újabbakat nem. Az évszakok után hagytam abba a játékot. Azok működtek :))

2014. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!