Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ilyen történelmi...

Tudtok ilyen történelmi hódírós térképes stratégiai játékot?

Figyelt kérdés
Játszottam már a Total War szériákkal és legjobban a Medieval 2 tetszett, nekem magyarul volt meg de kivittem, na most ilyen játékokat keresnék, magyarosítással és lehetőleg ne legyen túl részletes(bonyolult).

2014. júl. 10. 23:39
 1/5 anonim válasza:

Grepolis

Nagyon jó böngésző játék :)

2014. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az mióta történelmi? -.-" Istenem, kérlek szabadíts meg az elmehalottaktól!
2014. júl. 11. 00:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Age of Empires 3 és kiegészítői. kicsit régebbi mint pl. a total war:Rome 2 de szerintem nagyon jó a története is és van hozzá magyarítás is ;)szerintem érdemes kipróbálni.


Üdv.

2014. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Europa Universalis 3

Én is a Medieval 2-ről váltottam át (magyar móddal játszottam, imádtam, de már kicsit ráuntam), ez a játék is elnyerte a tetszésemet. Szerintem összességében nem annyira bonyolult, egy picit részletesebb. Épületeket például keveset építhetsz, és a csatákat sem játszhatod le, de sokkal normálisabb a diplomácia, és az egész világon játszódik a játék(!), tehát gyarmatosítani is lehet. Én csak ajánlani tudom a Total war után, ha nem hiányolod a harcászatot, nekem személy szerint jobban tetszik, mert én gazdasági kocka vagyok, a mediben sem játszottam le a csatákat, csak amikor már fél Európa az enyém volt :D!

2014. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áh ez az Europe Universalis nekem nem jön be annyira mint a Medieval 2, de azért köszi, valaki mást??
2014. júl. 27. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!