Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szép napot! WoW?

I.B.T. kérdése:

Szép napot! WoW?

Figyelt kérdés

Nagyon régen játszottam már rajta, akkor sem olyan rengeteg. Most viszont a Taurin láttam, hogy van új patch. Az lenne a kérdésem, hogy mikor le akarom tölteni akkor tényleg 15 gigát kell leszedni? Megvan a 3.3.5-ös patch teljes egészében+a játék. Tehát csak ez a cata kellene nekem. Nem kell valamit beállítani? A Launcher a catát szedi nem a Wotlk-t

Ne írjatok olyanokat, hogy "inkább csajozz stb"... csak megnézném mi fán terem a patch. Mennyire játszható, bugos, stb...


A válaszokat köszönöm!



2014. júl. 11. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
A launcher MoPra updatelne, nem catára, ezért a felpatchelt játékot szeded le, vagy alap cata + patchek.
2014. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezen mit változtatna az , ha én kiválasztom a már feltelepített, patchelt játékot, hogy onnan inicializáljon? Megcsináltam és hááttt most ott tart, hogy 5 perce inicializál:D
2014. júl. 11. 17:29
 3/8 A kérdező kommentje:
egyébként hány gigát kell letölteni?
2014. júl. 11. 18:22
 4/8 Csiß ***** válasza:
Szerintem keress egy "no-install" cata kliest a neten..Van időd mert jelenleg olyan sz*rt állapotban van a szerver,hogy hihetetlen..ilyen amatőr béna kieg váltást még nem látott a világ mint ami a taurin van.5 percet online a szerver 15 percet offline.
2014. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
iii
2014. júl. 11. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Az üres területekről meg ne is beszéljünk. Amúgy a 3.3.5-öt letörölheted, ha Taurin akarsz játszani. T-Launcherrel meg persze, hogy a Catát tölti ha már egyszer arra váltottak.
2014. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te se vagy igazi tauris, ha kiakadsz a jelenlegi állapotokon.
2014. júl. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szóval akkor elég csak simán letölteni a T-launchert és azzal megvan a játék+patchek+cata.

Nem hinném egyébként, hogy olyan sokáig játszok majd vele, puszta szórakozásra gondoltam a volt karikkal+kipróbálni az új karaktereket.

2014. júl. 12. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!