Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem rég vettem a hobbim miatt...

Nem rég vettem a hobbim miatt egy elég komoly távirányítós helikoptert. Sajnos kezdő vagyok, lehet hogy később versenyre is mennék, de nincs valaki aki ugyan így szereti ezt a hobbit vagy valami videó, hogy vagy szöveg a helyes használatról?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 21:35
 1/1 anonim válasza:

szerintem regelj ide: rcmodellforum

itt mindent megtalálsz !!!

de annyit mondhatok, hogy a legnehezebbel kezdtél, kezdőknek a habgép ajánlott, de méginkább egy szimulátor a számítógépedre, amelyet a meglévő távirányítóddal tudsz működtetni, és minden körülményt állíthatsz, szabályozhatsz! jónéhány éve a párom is ilyennel tanult először /nem akarta összetörni a gépeket rögtön/ és most már ő az egyik legjobb a kategóriájában! (nem helis)

2014. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!