Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks ban melyik...

World of Tanks ban melyik ágat ajánljátok, ha csak egy tizes tankom van az tizes bat arty?

Figyelt kérdés

amerikai tornyos TD t25/2 m van

orosz régi med t34-85 m van

amerikai heavy ág ....ki van fejlesztve a t32 csak meg kéne venni

német heavy tiger II ki van fejlesztve csak meg kéne venni



2014. júl. 12. 08:45
 1/4 anonim válasza:
ezek közül én mindenképpen az amerikai heavy ágat erőltetném! hangsúlyozom, hogy ÉN! a német nekem teljesen ki van fejlesztve, de annyira nem tetszik! az orosz medium ág nagyon jó, nekem kicsit ugribugri :) szóval nyomasd az amcsit!!!
2014. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos ez attól függ neked milyen a stílusod.


Ha közepeseket szereted akkor a szovjet med ág. Ha a nehezeket akkor vagy a német vagy amcsi (én az amcsira voksolnék) ha pedig a páncélvadászokat akkor értelem szerűen a TD vonal.


Én személy szerint a szovjet közepeseket ajánlom ezek közül mert játékosbarátak, mozgékonyak, erős a lövegük és a páncéljuk tud meglepit okozni. Nem hiába van sok a játékban. Természetesen mindent ágat (nem csak amik itt vannak) érdemes végigvinni mert minden tank jó ha jól kezelik.

2014. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Német és Amerikai
2014. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 15. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!