Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Planetside 2 FPS probléma?!

Planetside 2 FPS probléma?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolom nem hallottatok még a Planetside 2-ről, kis bevezetés:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=xgQxLVgbBtI


Valahogy így néz ki egy átlagos csata.



A problémám pedig a következő. Mivel elég nagy ütközetek szoktak lenni a játékban, ezekben az ütközetekben is maximum 5 FPS-em van... A RAM, az pörög mint az állat, a processzornak és VGA-nak meg se kottyan. Nem mai a konfigom, de elméletileg simán kéne futnia, pláne Very Low grafikán, fps növelő cfg-vel..


Gépigény:

[link]



Configom:

Alaplap: ASUS P5GC MX/S

Processzor: Intel Core 2 CPU 6420 @ 2,13GHz

RAM: 2x 2GB 800Mhz DDR2 Kingmax (dualban kezeli elvileg)

Videokártya: Radeon R7 250



Na már most. A gepigeny.hu szerint, a processzorom nem felel meg a minimum feltételeknek, épp ezért 92%-ra ítéli nálam a játék működését minimum grafikán. Holott pont, hogy a processzoromnak nem kottyan meg a játék...


Valami FPS növelő cfg kéne nekem, vagy valami tipp, trükk, hogy a RAM-ot esetleg hogy tudnám felturbózni, hogy azért 4GB látszódjon már minimumon, ne laggoljam szét az életem, a csatamezőn...


2014. júl. 12. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan hogy fps novelo nincs.
2014. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ennek a játéknak a hatalmas csaták és terek miatt hatalmas gépigénye van.

Fejleszd a géped.

2014. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az alaplapot már kihúztam teljesen, RAM-ból például annyit tettem bele amennyi a maximális, processzorral nincs problémám, VGA-val szintén. Tehát ha fejleszteni akarnám a gépem, új alaplap lenne a minimum. Ha vennék, akkor valószínűleg DDR3-at vennék, tuti nem szenvedek még egyszer DDR2-vel.
2014. júl. 12. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez jó meglátás. Akkor ebbõl a gépbõl ennyi a max.
2014. júl. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!