Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DARKORBITban van e értelme...

Xarabeus kérdése:

DARKORBITban van e értelme kalózládát venni? Én már nyitottam több mint 500 at, de szinte sosem gondoltam bele. A full LF4 et szeretném megszerezni, mert már csak az kell a maximál sezéshez. Ez kb. hány láda lenne lf4 eventkor?

Figyelt kérdés

Leetőg minél hamarabb kénének azok az ágyúk.

Mert már kezdek belefáradni a játékba.


Fórumon olvastam: csak az elején volt jó a dropp, meg a kicikne ad jót.

Én ebbe próbálok nem hinni.



#idő #kulcs #kalóz #láda #DarkOrbit #uridium #booty key #zsákmányláda #képesség design
2014. júl. 13. 16:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és az Epsilon, Hades, Kappa?
2014. júl. 13. 17:11
 2/8 anonim válasza:

És a 16-os drónok? Annak van értelme, és nem drága?

De inkább vadássz!

2014. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

3 milla urinyi ládából azért csak kijön a full lf4 eventkor.

Meg a 16 ozás kb 1 milla.

2014. júl. 14. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Én összesen úgy 4500 ládát szedtem, csináltam 32 kappát, úgy 12 epsilont, 16 hadest, és mellette még 100 kék ládát és 40 pirosat, és lett 50 lf4-em. A max sebzéshez még fel kell húznod az lf4-eket és drónokat is lvl16-ra, ami 30% kedvezménnyel 55x75.000 (10 drón és 45 lf4, petbe is kell 10 darab..) De ha csak 35 lf4-et akarsz fejleszteni, akkor 45x75.000 uri. Lehet felkötni a gatyát. :D
2014. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, tapasztalatból mondom, ha nincs 10 drónod akk zeus napon ládázz, ha megvan, akkor hét közepén, szerda, csütörtök, akkor alig ládázik valaki és sokkal jobban jön az lf4. !! Az lf4 nap parasztvakítás, nem fogsz többet kapni.
2014. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Figyu. Egyszerű...

várd meg a hitac eventet, mert akkor lehet nyerni sook lf4 et akár 1 milla uri stb

2014. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adam1c1 ***** válasza:
55 darab zöld zsákmánykulccsal, nem sikerült összeszednem egyetlen darab LF4-et sem. Igaz ma nem volt event, viszont a kutya sem ládázott ma, mert halottak napja is van, meg korán is. Nanokondenzátor, nanohüvely, Hibridprocesszer, meg ilyen fa.sz.ságok jöttek. Egyre több szemét kerül a ládákba, ami csak az esélyeket rontja, bármi igazán értékesre. No mondjuk apis drónrészt adta rendesen. csak pont nem kell. boosterrel is elhalmozott, de tényleg kb ennyi.
2016. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adam1c1 ***** válasza:
Hellixday napon van tán olykor háromszoros, vagy négyszeres esély LF4 re. Kétszer volt alkalmam ezt letesztelni. Egyszer 100 láda felett nyitottam, és kaptam is belőle 4db LF4-et. Másodjára szintén 100 láda felett próbálkoztam, de nem adott semmit. Szóval egy hatalmas zsákbamacska az egész. Nincsennek megbízható arányosságok, amik hoznák az elvárható darabszámot. Egy viszont biztos.: Nyitni úgy érdemes őket, hogy minél gyorsabban, egyiket a másik után. Ezt már kitapasztaltam.
2017. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!