Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims free play-ben mit...

The Sims free play-ben mit kell csinálnom? Fontos

Figyelt kérdés

Ugye megkaptam ezt a kihívást:Ponder in a living chair.

Mit kéne csinálnom?

(értem a mondtatot,de nem tudom mit kéne csinálni)valaki segítsen!


2014. júl. 13. 23:40
 1/5 Petrik Evelin válasza:
Szia,először vásárolj bútorokat!Lent van egy ikon ami egy fotelt és egy álló lámpát ábrázol!Mintent vegyél meg amit mond nem baj hogy nem szépek majd idővel kicseréled őket!Ha pénzt akarsz keresni akkor ültess!Remélem sokat segítettem!
2014. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sziasztok! Tudom hogy nem ide tartozik de hogyan vegyek baba-ágyat???? Nincs ilyen Nursery Section-öm :/ Help PLS
2014. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kattints a székre, és válaszd ki azt, hogy "Ponder".

Neked pedig: a babaágy vásárlásához fel kell építened a gyerekes épületet már nem tudom mi volt a neve de a costume and swim store mellett van jobb oldalt. Ha ez kész belépsz, és ott meg tudod venni a baba ágyat.

2014. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is pont ezt a kérdést kellene megoldások! Sajnos a székek között nem találom a Ponder feliratot. A living rom- belül hol keressem?
2014. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A ponder feliratot nem fogod megtalálni a székek között mivel ez azt jelenti hogy merengés, elmélkedés tehát tevékenység. Szóval egy a nappaliban található székre kattints és azt válaszd ki, hogy Ponder.
2016. jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!