Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni őket (bővebben...

Megéri megvenni őket (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Call of Duty Modern Warfare 2

Brink

Far Cry 3

Medal of Honor Warfighter

Dayz

Mindegyiket csak a MULTIPLAYER rész miatt venném meg! Főképp az érdekel ,hogy melyikkel játszanak még sokan.Illetve utolsónál a teljes játékmenetről mondjatok egy véleményt!



2014. júl. 14. 16:43
 1/4 anonim válasza:

A Far Cry 3-nak a multija gyenge és nem annyira pörgős ha csak az miatt vennéd meg akkor sajnálattal közlöm hogy nem éri meg az árát.(saját véleményem)

Tudom hogy nem kértél véleményt a singleplayer-ről de muszáj.

A Far Cry 3 a singleplayer-e híres nagyon jó és nagy bejárható terület ahogy fejlődsz annál erősebbek lesznek az ellenfelek van craftolási lehetőség pl.:több fegyver legyen nálad stb.

Izgalmas 2hét alatt játszottam ki+mellék feladatok,vadászat,banditák gyilkolása.


Összegzésben:A Far Cry 3-NAK a singleplayer-e nagyon jó a és a grafika is jó.


Na a Dayz.

A Dayz nem pörgős egy játék inkább ha van türelmed és kitartásod akkor neked való.

Egy jó kaland játék és 225négyzet km bejárható terület.Én azt mondom hogy van egy kis szerepjáték is benne mert a személyiségedtől függ hogy mi leszel lehetsz bandita egy sima tűlélő meg hogy megölösz mindenkit vagy csak védekezel .A dayz egy jó játék de azt tapasztaltam hogy azért legyen egy jó videókártyád mert nem ajánlom lowon,egyéni.Haverokkal is jól lehet vele játszani, hülyülni.


Ui:bocs ha valamit rosszul fogalmaztam ha akarsz még kérdezz nyugodtan.

2014. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt kommentet!

A far cry 3-al kapcsolatban egyetértek veled. A singleplayert kivittem(bár csak a fő sztorit, most újra kezdtem hogy közben be iktassam a vadászatot és a mellék küldetéseket). Mindenképp meg fogom venni ennyit megérdemlnek a készítől.


A DayZ-hez viszont még nem volt szerencsém. Bár ahogy elnéztem egyedül nem érdemes játszani mert én hamar megunnám. Mindenképp barátokkal kell.:)

Ment a zöld pacsi.

2014. júl. 15. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a MOH nagyon tetszett, pedig sok helyen leírták... multi nem olyan rossz, igaz alig mentem multiba...
2014. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MoH és CoD jó multiba, bár nekem a MoH jobban bejött
2014. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!