Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nálatok mik voltak a legdurváb...

Nálatok mik voltak a legdurvább Sims 3-as hibák? :D Nagyon kíváncsi vagyok. Kiegészítőtől függetlenül.

Figyelt kérdés
Nálam pl. olyanok voltak, hogy a férfi folyamatosan meztelen volt, de (!) még a kockák is eltűntek, amik mondjuk zuhanyzásnál jöttek elő... így ment dolgozni, utcára, teljesen pucéran... Vagy Franciaországban a hotel tűzhelye állandóan kigyulladt, és az egész francia nép a városból (!) átrohant... ott volt mindenki... Egy gyakori hiba volt, hogy az embereim csíkos trapéznadrágba mentek el dolgozni az uniformis helyett...

2014. júl. 15. 20:08
 1/6 anonim válasza:
Durvák:D Generációkban volt nekem, hogy srác csínyt követett el és úgy maradt egész életében:D vagyis így settenkedett:DD
2014. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nálam is előfordult :D Habár az a szobafogság miatt volt... többet nem is mertem a simemmel valami csínyt csinálni:S
2014. júl. 17. 18:29
 3/6 anonim válasza:
#1 .Körülbelül:D Mostanában az van, hogy ilyen énekesek állnak ki az utcára és egész sunset valley kimegy nézni és hirtelen mindenkinek a legjobb spanja lesz:D
2014. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

A folyamatos meztelenség nálam is előfordult kockák nélkül:D

Nagyon durvák nem voltak, de előfordult, hogy a csaj simem kaját készített, közben elfolyt a magzatvíz, és "beleragadt a tálba a keze". Még a kórházból is úgy jött vissza, hogy felfordulva csüngött a csuklójából egy félig kész sajtos makaróni.

Madarak már nem egyszer átrepültek a házam falain, mára teljesen megszoktam, ha egy-egy beszökik olykor.

A simemnek beragadt valamiért a gitár az eszköztárába, én ugyan nem tudtam mozdítani, de ő úgy gondolta megpróbálkozik vele, hát a végén léggitározás lett belőle.

Anno a simem megpróbált felmenni a lépcsőn, de többszöri próbálkozás után is mindig becsúszott alá, ahonnan nem volt kiút, egyszerűen ott ragadt és kész:D

A kertem nagy részét elfoglalja a medence, így amikor egy idős simem végelgyengülésben eltávozni készült, a szelleme beesett a medencébe, a zord kaszás pedig utánaugrott.


És bár nem hiba, de azért a kedvencem mégis csak az volt, amikor a házban tele van szinte minden helyiség szabad ülőalkalmatosságokkal, de a simem megtalálja a legközelebbi budit, és leül rá videót nézni.:D

2014. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

permanens fagyások, mentés elcseszése ha -12 óráig nem mentettem


hibák? ha sokat játszottam egy családdal menthetetlenül tönkrement. pl. mondtam a 2 tesónak, hogy rongylabdázzanak egymással, és ekkor elspuriztak a város túlvégébe, mindketten másik irányba

vagy pl. nagyon idegesítő volt, hogy iskolába menet helyett képes volt az iskola elől hazaszaladni a buszhoz (persze gyalog) hogy aztán azzal iskolába menjen

a lovak permanens hibák okozói

útkeresési bravúrok, főleg a vízben amikor nem tud normálisan evezni

2014. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szobafogság, kölök onnantól kezdve permanensen settenkedve járt


egyébként az nraas sokat segít, rengeteg beragadt dolgot meg lehet vele szüntetni a simeknél, gondolod itt az errortarpra és a master controllerre

2014. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!