Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A LoL vagy a Dota 2 a népszerű...

A LoL vagy a Dota 2 a népszerűbb játék?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok egy kezdőnek?

2014. júl. 15. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél még fel egy barca vs real kérdést is.


Egyébként meg próbáld ki őket aztán dönts magad. Én mindkettővel játszottam, most csak LoLozom, ez jobban bejött, de hát embere válogatja, Dota2 éppoly jó lehet másnak mint nekem a LoL.

2014. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A dota2-ot jobban penzelik, de a lol nepszerubb. Sokkal tobben nezik a livestreameket is, tobb verseny(igaz kisebb dijazasok).
2014. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

azért mindkét játékot küldik rendesen pénzügyileg, nem kell félteni a lolt se :)

De tény, dotánál nagyobbak a díjak

2014. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lol-al kb. 3x többen játszanak.
2014. júl. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért már nem akkora a szakadok a kettő között, rendesen jön fel a dota, múltkor megnéztem az adatokat. Amúgy mindkettővel játszok, én azt ajánlom, amelyiket a haverjaid tolják. Sokat segít ha valaki bevezet.
2014. júl. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
LoL népszerűbb, és könnyebb is. Játszottam mind a kettővel de én dota párti vagyok.
2014. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a lolt ajánlom mert az egyszerűbb és az is a népszerűbb.
2014. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!