Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rendeltem egy játékot Supergam...

Rendeltem egy játékot Supergamer-en de még nem jött meg! itt a kérdőjel is :?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy játékot a SuperGamer nevű cégtől 2014.7.11-én de még nem jött meg...elszántam magam és írtam egy levelet a cégnek , hogy mikor érkezhet-e meg ők meg azt válaszolták , hogy egyenlőre nincs a raktáron és nem tudnak beszerezni!

Most mit csináljak?Várjak?Vagy esetleg megérkezhet a játék hamarosan?Szerezhetnek belőle?


ha érdekel a játék neve : Company of heroes:Opposing fronts


a cég neve : SuperGamer



2014. júl. 16. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem már SuperGamer-től, és csak pozitívumokat tapasztaltam . Ha viszon "nem tudnak beszerezni", akkor inkább mondd vissza a rendelést és rendekd meg máshonnan.

Bár nem sok heylen lehet már kapni.

2014. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Én Konzolvilágot tudom ajánlani, ha nem jön be a SuperGamer, bár nekem ez is bejön. Én mindent a Konzolvilágon vettem eddig, de amit most próbáltam megszerezni, nem volt raktáron és ők se tudtak sehonnan hozzáférni (LEGO Marvel Super Heroes) de a SuperGames-en ugyan annyiért, de legalább volt. 2 nap alatt kihozták. Szerintem is mond le. Én is le szoktam, nem szeretek hetekig várni. Oldalak:

576 Kbyte (Budapest, Székesfehérvár, Miskolc stb.)

Platinum Shop

És a legjobb szerintem: Konzolvilág.



Ezekben tuti nem fogsz csalódni :)

2018. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!