Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 frissítés eltávolítása,...

Sims 3 frissítés eltávolítása, vagy hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem is olyan rég frissítettem a Sims 3 játékomat (verziókat meg ilyeneket ne kérdezzetek, azt nem tudom, de ha kell hozzá, megkeresem...). Azóta fellépett egy olyan hiba, ami annyiból áll, hogy belépek a játékba (ugye kijön a 'maxis' felirat), minden jól megy, családot létrehozok, stb...Játszok egy ideig (változó), majd hirtelen elkezd villogni a képernyő, amikor ma játszottam, kikapcsolt a gép. Lehet, hogy ez a frissítés miatt van? Egyik ismerősöm, aki ért a gépekhez, adott egy papír, amire a szükséges (alap)követelmények vannak írva a játék futásához. Ezeket még ellenőrizzük, azonban ha ez se jönne be, valaki leírná nekem, hogy hogy tudom eltávolítani a frissítést? Ha végigolvastad, és válaszoltál, köszönöm! :D

2014. júl. 16. 18:25
 1/2 anonim válasza:

Dettó!

4 éve tanulok informatikát, és nem tudok mit kezdeni vele...

valamilyen fájl lehet hibás a frissítésben.

2014. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor nem a géppel volt gond...szerencsére! :D Nem tudod véletlenül, hogy hogyan tudnám eltávolítani a frissítést?
2014. júl. 17. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!