Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan online póker játék,...

Van olyan online póker játék, ami menet közben tanít is?

Figyelt kérdés
Tehát mondja melyik kártyát miért érdemes megtartani, szabályokat kiírja.

2014. júl. 16. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs... Ha nem tudsz pókerezni nem játszol, ez ilyen egyszerű. Neten meg lehet keresni a szabályokat. Ahány féle póker, annyi szabály. Voltaképp meg a netes pókerek, általában azért vannak, hogy pénzben játssz. Az mellékes, hogy van gyakorlás képpen ingyenes zseton.
2014. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


De ha tanácsot szeretnél, akkor ha nagyobb lapjaid vannak várd meg a flopot. Értem ezalatt, J, Q, K, A. Én legalábbis így csinálom, eddig bejött. De erre neked kell ráérezni. Kisebb lapokat dobom is el, 1 pár 2-es-t például gondolkodás nélkül, nem éri meg rizikózni, hogy a másik 5 játékosnak nincs semmije. Logikán alapszik a játék, és emberismeretségen.

2014. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon alap taktika. Sok helyen le van írva, melyik pozícióbol mely lapokkal érdemes beszálni, ha előtted kiszáltak,megadtak vagy emeltek épp. pokerstrategy jó kis oldal,sokat lehet tanulni. Bár előre szólok, hogy játékpénzben értelmetlen. Mert ott kb mindenki meg fogja adni a vakokat, míg igazi pénzben általában nem szórják ennyire és nem 9ből 8an néznek flopot, hanem 2-3an.
2014. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!