Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a neve a chest újratöltő...

Mi a neve a chest újratöltő pluginnak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mint ami pl az empirecraft skypvp és a sky mini szerverén működik aminek az a lényege hogy: Minden ember kinyithatja a chestet és mindegyik kiveheti belőle a megadott itemeket de viszont mindenkinek saját adagja van. (Pl.: X játékos kiveszi a chestből a neki szánt itemeket dviszont ha az Y játékos is kinyitja a chestet ugyanazokat az itemeket veheti ki mint amit kivett az X játékos.) és a chest kiüritése után egy bizonyos idő után újra tölti a chesteket.

2014. júl. 16. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy mindenkinek más legyen erre enderchestet használnak. Újratöltéshez Vault-nál vannak olyan bónusz pluginok amikkel ezt meg lehet oldani.
2014. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem az endrechestre gondolok hanem sima chestre az a baj hogy ha nem látod rohadt nehéz elmagyarázni bááár... Szóval az a lényeg hogy mindenki ugyanazokat a dolgokat veheti ki belőle de a játékosok nem tudják egymás itemeit ellopni.Ha kiszedik az itemeket aklor újratölti a chestet egy idő után.
2014. júl. 17. 12:16
 3/4 anonim válasza:

csak a googleba irtam és meg is van autorefil<-----

[link]

[link]

ezek lehet azok de nem használtam

kutakodj kicsit guglin az a barátod!

www.google.hu ;)

2014. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké.Ha erre a kérdésre nem jött volna jó válasz úgy is ezt tettem volna.
2014. júl. 17. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!