Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim hibára megoldást valaki?

Skyrim hibára megoldást valaki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az elején a kivégzésemkor mikor jön a sárkány és tüzet lő minden hibaüzenet nélkül kilép a játék.Eddig 2x volt olyan hogy 10 percet továbbengedett de ezenkívül mindig ott dob ki.Régen végigvittem többször is akkor minden fasza volt.Most fél év után megint elővettem,feltettem de ez a hiba áll fent.Próbáltam a legendary editiont hogy csak a sima skyrimet teszem fel,akkor a Razoros verziót is...de ugyan az a hiba.Mi változhatott azóta?!

Utánanéztem neten a hiba kiküszöbölésének de nem vátlak be,ezeket próbáltam:

-hang stúdióminőségre állítása

-tűzfal és vírusírtó kikapcsolása

-ini.file kitörlése

-más helyre is telepítettem

-My Games-ből is töröltem

-nincs 2 ugyanolyan file


Szóval tényleg nem tudom mi lehet a hiba így hogy régen működött?:|


Esetleg még valaki valami ötletet?:) Nagyon megköszönném! :)



2014. júl. 17. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Videókártyádat frissítsd még esetleg, meg nézd meg fent van-e a szükséges Direct X (nem tudom így fejből melyik kell neki, de szerintem 9-től a legfrissebbig nem árt ha fent van)
2014. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy tudom a videókártyát frissíteni?
2014. júl. 17. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg a márkáját és menj fel a hivatalos oldalára. Ott meg fogod találni :)
2014. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtettem mindkettőt,el is jutottam az első városig de ugyanúgy kilépett :/
2014. júl. 18. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!