Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most akkor konkrétan mi is az...

Most akkor konkrétan mi is az a "Minecraft birodalmak" (Minecraft realms)?

Figyelt kérdés

A játék főmenüjében van egy menüpont, ami a 'Minecraft Birodalmak'. Van egy oldal, ahol leírja, hogy miaz, de nem igazán értem, mert nem nagyon tudok angolul.

Mi is ez konkrétan, mire jó?

[link]



2014. júl. 17. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bérelhető szerver, ha jól tudom. Tehát mondjuk ha akarsz egy saját szervert, akkor az az ő gépükön futhat.
2014. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 GeorgeJ válasza:

Tisztázunk nekik fizetsz hogy haverokkal tudj játszani egy szervert amit nem te üzemeltetsz és ez ugye bár havi díja és csak mini-gameket tudsz rajta játszani pl. Hypixel gameket mapeket plants vs zombi ,the walls stp

Gondolom azt mondanom se kell hogy csak eredetiseknek működik (és tutomal még régió záras magyaro. még nem nagyon működik)

2014. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aha...értem.

Amúgy MO.-on is van, mert egyszer valahol láttam róla egy térképet és majdnem egész európában elérhető, mo.-on is.

És hogyhogy csak minijátékok? ez fura

2014. júl. 18. 19:51
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt Itt is van az a térkép, megtaláltam google-n:

[link]


kicsit hosszú link :D

2014. júl. 18. 19:55
 5/6 GeorgeJ válasza:
Vagyis utána néztem nem csak mini game :D Csak alapból azok vannak be táplálva közös mókázásra.De havi díjas így nem éri meg mert 3 perc alatt létre hozok egy szervert
2014. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na ja...

Én is úgy szoktam, hogy létrehozok egy no hamachi bukkit szervert aztán bemodolom...:P

2014. júl. 18. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!