Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szép reggelt! Szerintetek...

I.B.T. kérdése:

Szép reggelt! Szerintetek melyik mmorgp-nek van a legjobb kidolgozása és harci rendszere?

Figyelt kérdés

A WoW-n kívűl. Ki akarok más játékokat is próbálni csak nem tudom melyiket töltsem le. Eléggé kula a netem szóval kell rá "néhány" nap mire lejön valami.

Ezen a gépen menjen:Intel 960 proci(2.2ghz, 2mb l3cache)

6giga ram

nvidia geforce 710m with 1gb dedicated vram


Ingyenest próbálnék ki, nem nagyon van pénzem játékokra:D Ha elég kemények a prémiumosok az sem számít.

Számomra fontos szempont a grafika. Lehetne jobb gépen is de max ha nem viszi akkor leveszek minden beállítást, ha minden kötél szakad.

Ti mit tapasztaltok melyiket próbáljam ki?


A válaszokat köszönöm!



2014. júl. 19. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:

TERA - ennek kifejezetten szép a grafikája

Aion - az a baj kissé kihalt, de ez sem olyan vészes

Bless - augusztus felé jön ki európai elérhetőséggel, ingyenes lesz

Neverwinter - ez is viszonylag tűrhető, viszont én itt felmentem 60ra és meg is untam, nem fogott meg valahogy a játék



HA esetleg majd a fizetősök egyszer is szóba jöhetnek:


ArcheAge - egyszer kell megvenni, és korlátlanul használható az acc, nagyon brutális, szép graf, remek harc rendszer stb.


Guild Wars 2 - egyszer kell megvenni ezt is, szép grafika, küldi, harc, rendszerek, map boss fightok, nagyon ott van.


WildStar - Ez egy elég érdekes játék, ugyan havidíjas, viszont a jobbak 5 nap alatt annyi pénzt tudnak farmolni, amiből meg tudják venni a következő havi díjat (gyakorlatilag a játékban szerzett pénzből tartod fent az accot, nem kell külön megvenni havonta).



Nem kell feltétlen megijedni a fizetősöktől sem. A GW2 illetve AA-nál azt javasolnám keress 1 online cd-key eladó boltot és ott érdemes megvenni (ha felkeltette az érdeklődésedet) a cuccot, mivel hivatalos weblapon 40 euro a gw2, viszont ilyen oldalakon simán meg tudod venni 25 euroért (majdnem a fele).

2014. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A bless jól néz ki, lehet majd azt fogom kipróbálni.
2014. júl. 19. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!