Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez a gép milyen computerimperi...

Ez a gép milyen computerimperium.hu/images/Imperium_Office_PC. Jpg viszi a mostani játékokat?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajna az oldalt nem tudtam megnyitni de ahogy nézem ez egy irodai gép. És ha tényleg az akkor ne ilyet vegyél játékra mert nem fog menni hacsak még sincs olyan erős konfigja.
2014. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha jatekra kell akkor semmikepp se vegyel elore osszerakott gepet

tedd fel a kerdesed a Szamitastechnikaban es add meg az osszeget amit koltanel ra, jobbat raknak ossze mint amit akarsz venni

2014. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez gamer pc [link]
2014. júl. 19. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Imperium gépet nem szabad venni. Rossz minőségű tápokat raknak bele, meg az ár érték arányuk se a legjobb. Ha ez gamer, akkor én Szaddam Huszein vagyok. Ahogy a 2. mondja, rakd fel kérdésedet a Számítástechnika: Hardverek kategóriába, ott a lehető legjobbat kihozzák bármilyen árból.
2014. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!