Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legendsben mit...

League of legendsben mit jelentenek ezek a fogalmak? (magyar jelentését ha lehet)

Figyelt kérdés
"ss van" ~ (meccs elején a választásnál) "adc"
2014. júl. 20. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

ss = missing. Ez azt jelenti, ha az adott lane-ről (ösvény/út) eltűnik az ellenség játékos. Ezt azért fontos beírni, mert általában ilyenkor megy át másik lane-ra, hogy meglepetésszerűen lecsapjon a társadra. Fontos, hogy mindig jelezd, mert zavaró tud lenni, ha nagyba tevékenykedsz, erre hátulról jönnek 2, aztán csak kapkodod a fejed..


Adc = ad(attack damage) carry. Ő bot lane-en tevékenykedik. Late/End gameba ő az egyik legfontosabb szereplő. Elején még gyenge, végére viszont hatalmasakat sebez, így fontos lesz teamfight-oknál.

Ahogy a neve is jelzi, főleg AD-re gyúr

2014. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ADChez még annyi, hogy távolsági. Ashe példáúl egy adc.
2014. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam dotázni vagy lolozni, de azért nagy vonalakban képben vagyok, talán valamikor ki is próbálom. De azt nem értem, hogy egy-egy lane-re meg van szabva, hogy melyik hős jó? És mi ez alapján dől el?
2014. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy metának nevezett dolog, lényege, hogy a csapatban legyen minden fajta hősből egy, illetve a lehető legjobban kihasználják a karaktereik erőségét. Hogy maradjak kicsit a kérdésnél, alul van az adc aki csak végjátékban erős, mert itemekből erősödik. Neki sok farm kell, de ügye csak 3 lane + jungle van 5 emberre. Ezért neki van egy támogatója,aki nem farmol, csak segíti a csapatát ás az adc-t. Így van minden lane beosztva, mos
2014. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt azért hozzá kell tenni, hogy szokás nem konvencionális szerepekre vinni a hősöket, tehát bizonyos támogató hősökből gond nélkül lehet egy erősebb varázsló vagy akár ADC is, ha az ember nagyon akarja, továbbá alapból vannak hősök, akik sok szerepet betölthetnek.
2014. júl. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, minden világos.
2014. júl. 21. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!