Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet könnyen megcsinál...

Hogyan lehet könnyen megcsinálni GTA4 Ballad of gay Tony-ban a Yusuf első küldetését, ahol egy yachtot kell elpusztítani, majd pár srászt?

Figyelt kérdés
A tököm tele van már azzal a küldetéssel. Már vagy 20szor megpróbáltam, de nem sikerül. Nem bírom rendesen irányítani azt a retkes fa**szopó helikoptert ebben a játékban. Nem bírok vele rendesen lőni, innentől kezdve a küldetést sem bírom megcsinálni, és már a hócipőm tele van vele, hogy annál a küldetésnél szopok. Esetleg nincs valami cheat vagy hack, hogy azt a küldetést ne kelljen megcsinálni, vagy átlehessen ugrani? PC-n játszok, billel meg egérrel. Kb. egyenesen menni sem tudok azzal a ku**a helivel... Csak nekem esik ennyire nehezemre a heliket irányítani ebben a játékban?

2014. júl. 21. 10:16
 1/2 Nemohalacska ***** válasza:
Ezt gyakorolni kell esetleg állítsd át a heli irányítását olyan gombokra melyek jobban kézreállnak neked. Fel, Le, Előre, Hátra és a helyben fordulás jobbra és balra. Oldalazni is lehet de az felesleges. Küldetésátugrásra egyik GTA-ba sincs lehetőség. Esetleg keress egy olyan mentést ami azután a küldi után készült de az nem garantált hogy pont ott tart majd ahol teis tartottál ezen küldetésen kívül.
2014. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, az tényleg elég nehéz küldetés. Elég nehézkes az irányítása. Szerencsére nekem sikerült egyszer, többet és nem játszom ki újra.

Egyébként csak úgy tudod megcsinálni, ha a helikoptert mindig előredöntöd és úgy célzol. Legalábbis nekem, kisebb-nagyobb sikerrel ez vált be!

2014. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!