Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Farmerama-ban miért kérnek...

A Farmerama-ban miért kérnek ilyen sok növényt az eventeken?

Figyelt kérdés
2009 óta farmeramázok, eddig ahány event volt, mindegyiken örültem, ha az első feladatot meg tudtam csinálni. Annyi bulinövényt kér, hogy még szupertrágyázással is lehetetlen lenne. Jó játék ez a Farmerama, de egy kissé sokat kérnek. Mi a vélemnyetek?

2014. júl. 21. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
mert nekik az az érdekük, hogy te minél tovább ott kockulj, ugyanis az idõ = pénz...
2014. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valóban.
2014. júl. 21. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg cél lehet, hogy költs rá - valódi pénzt.

Hisz eventkor kis területre éri meg vetni (csatnival), ahhoz viszont munkások kellenek, mert nincs ember, aki a kis területeket kézzel veti-aratja.

A szupertrágyát ismét aranyért veheted. Ha elfogyott az aranyad, nos, akkor sincs gond, pár ezer forintért rendelhetsz. Mivel a BP nem jótékonysági szervezet, úgy kell megszerveznie, hogy a játékosok minél több pénzt áldozzanak a játékra, hisz csak így éri meg a cégnek. Amúgy elég cseles szerintem, mert tényleg viszonylag olcsón lehet aranyhoz jutni, de bizony észrevétlenül tolhatja bele a lelkes játékos a pénzét.

2014. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és ha nem tolod a pénzed bele, akkor is az arcodbatolnak így vagy úgy egy csomó reklámot, ami mind mind bevétel a cégnek, de csak akkor, ha ott ülsz és bámulod azt a reklámot.
2014. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, a reklámokért kapunk mozipontot, ők pénzt kapnak érte. Meg néha ha belépek, végig kell néznem egy reklámot, hogy továbbmehessek a farmra.

Köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 24. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!