Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik ilyen, és ha igem, mi...

Létezik ilyen, és ha igem, mi aneve? (lenn)

Figyelt kérdés
Haver monta hkivitte az ac brotherhoodot,amikor a gépe nincs a minimal közelébe se . mondom hogyan ? Azt mondta,hogy egy szerveren futtatja a gamet,hozzá csak a kép jön hozxá. Ezmiez?

2014. júl. 21. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy hülyeségnek hangzik... Valószínűleg hazudik mert ez nem így működik
2014. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetseges, cloud-on keresztul, a szerver tarolja a jatekot, te meg a sajat gepeden jatszolde tudtommal meg teszteles alatt van, csak par regebbi jatekot lehet kiprobalni
2014. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy lehet megcsinálni?
2014. júl. 21. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Regebb olvastam rola, valoszinu hogy account es valami kliens kell hozza, es a legfontosabb, csak eredeti jatekkal megy a dolog, szoval vagy megveszed vagy berled a jatekot

Guglizz ra: Cloud gaming

2014. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mennyi egy játék ? illetve bérelni v venni jobb?
2014. júl. 21. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, engem annyira nem erdekelt a tema, bar szerintem ugyanannyiba kerul mintha boltban venned meg, igy single jatekoknal valoszinu jobb berelni

De a google tobbet tud

2014. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2014. júl. 22. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!