Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri az Elder...

Szerintetek megéri az Elder Scrolls Online? Vagy van vmi jobb MMO is havidij nélkül? :D

Figyelt kérdés
FF Realm Reborn on gondolkoztam még de ez a havidij visszahuz töle :/ Vki probálta már az irja le a véleményét hogy szerinte milyen illetve megéri-e

2014. júl. 21. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg az ESO... Egyébként a Guld Wars 2 egy egész jó MMORPG, nincs havidíj és teljesen megéri.
2014. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Guild
2014. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, bétaként adták ki, még tele van hibákkal. Ráadásul csak egy skyrim folytatás multival..
2014. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja skyrim folytatás multival... Véletenül sem 1000 évvel a skyrim eseményei előtt játszódik, meg végülis nem is az egész világot játszhatod benne aminek skyrim csak egy kis része.


Nekem tetszett az ESO már bétában is, ha lett volna pénzem biztosan megveszem, de akkor nem volt, most meg kijött Taurira a Cata. Legyen akármilyen bugos a szerver, én legfőképpen a haverok miatt játszok egy MMMO-val, és ők is visszajöttek catázni. Ha valami földhöz ragadtabb nyugati fantasy MMO-t keresel, akkor a ESO nem lesz rossz vétel szerintem. De olvassgas utána, mert nekem általában más az ízlésem mint a legtöbb MMO-snak.

2014. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A játékkal (ESO) nekem sem volt gondom, de egyszerűen nekem nem éri meg... ott egy csomó jobb játék amire szívesebben adok ki pénzt. (1. válaszoló)
2014. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aha, értem köszi a válaszokat ment a zöld! :)
2014. júl. 25. 16:25
 7/7 Bölcsmajom válasza:
Szerintem még vártak volna vele 1 évet és a justice sytem együtt jött volna ki craglorn nélkül akkor talán szóbajöhetett volna az év mmorpg-je cím is
2014. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!