Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy hívják ezt a játékot?

Hogy hívják ezt a játékot?

Figyelt kérdés

Egy gyerekkoromban kedves kreatív játékot keresek, de nem jut eszembe a neve. Áttetsző műanyag kerek lapokból állt vagy talán még szögletes is volt a szettben. A körlapot egy keretbe kellett tenni és a körben lévő egyik pontba kellett tenni a ceruza hegyét. A keret és a körlap széle is cakkozott volt, mintha fogaskerék lenne, így a kör szabályosan mozgott és szabályos mintát lehetett vele rajzolni. Mandala-szerű mintákat lehetett így lerajzolni.

Lehet egyáltalán még kapni valahol ilyet? És mi a neve?


2014. júl. 21. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Elején fel sem fogtam, utána pedig nem hittem h megtalálom, de meglett (kb 20 másodperc alatt):

Spirograph - Spirográf


IMÁDJ :D

2014. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én csak ültem a google előtt és azt sem tudtam milyen szavakkal keressem....


Az imádatról annyit, hogy legszívesebben minden jövőbeni 100%-ot neked adnék! :-)


KÖSZÖNÖM!

2014. júl. 21. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:

nem fogod elhinni, de így találtam meg (2. kép):

[link]

2014. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Alázz még!

:D

2014. júl. 23. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ehhez az eseményhez szükséges eszközök:

(bece)név

kor

lakcím

kérdés áthelyezése a "Szerelem, szex" kategóriába :D

2014. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!