Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem adja ki a telepített...

Nem adja ki a telepített bútorokat. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap letöltöttem jó pár bútort, lépcsőket stb. Telepítettem is mindet, ki is írta mindre, hogy sikeres. A játékban viszont nem találom egyiket sem. Alapjátékom van csak, de mivel kiírta, hogy "sikeresen telepítve" és nem azt, hogy "ez a kiegészítő hiányzik", úgy gondolom nem ez lehet a baj. Valakinek van valami ötlete, hogyan tudnám megcsinálni?

#Sims #Sims 3 #The Sims 3 #the sims 3 alapjáték #the sims 3 bútorok #sims 3 bútorok #the sims fail #sims fail
2014. júl. 22. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nincs meg a kiegészítőd, ezért nem tudtad letölteni. Nehéz ezt elmagyarázni, de ha van egy kiegészítőd, azzal jönnek új bútorok, ruhák, hajak, életcélok stb... Van, ahol figyelmeztetnek, hogy a bútorhoz milyen kiegészítőt használtak fel ( úgy tűnik, Te is ilyet fogtál ki ), és hogyha nincs meg a kiegészítőd, akkor értelemszerűen nem tudod letölteni. Bocs, hogy nem tudtam valami érthetően elmagyarázni.. :/
2014. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először is, köszönöm, hogy válaszoltál. Másodszor: a thesimsresource.com-ról töltöttem le bútorokat, és elvileg nem kell hozzá semmilyen kiegészítő. Te azt írtad, nem töltöttem le, de a helyzet az, hogy ELVILEG nemhogy letöltöttem, de telepítettem is. Tudom, hogy te most arra akarsz kilyukadni, hogy lehet, hogy a bútor készítője a készítés során kiegészítőt használt, de ennek nem kéne problémának lennie. :/
2014. júl. 25. 01:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, nem tudom. :/
2014. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Alapjátékból a legújabb verziód van meg? Mert nekem is előfordult már ilyen, aztán kieggel együtt automatikusan frissített, és így már jó volt:) - bár nem tudom, hogy a verziófrissítés vagy a kieg miatt.
2014. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor azt bizony kézzel kell telepíteni a downloads mappába package fileokat

vannak ehhez segédprogramok amik kiszedik a csomagból a package fileokat, meg leirások hogy kell ezt az egészet megcsinálni. itt biztos hogy nem írom le.

de van az sg.hu-n mysimsen fórum, ha nem boldogulnál vele

2014. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!