Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MesterMC-ben miért nem működik...

Temari-chan kérdése:

MesterMC-ben miért nem működik a chat és hogyan tudom bekapcsolni?

Figyelt kérdés

1.Ha a multiplayer szerverekre felmegyek (bármelyikre) és írok valamit a chatbe, azt én látom, de a többiek nem. (nincs rangom)

2.Csináltam Hamachival egy szervert, és a barátaimmal szoktunk rajta játszani, de ha valaki beír a chatbe valamit, (pl.: asd) és az NEM parancs (a parancsokat engedi) akkor valami olyasmit ír ki, hogy chat.type.text

Nem bukkit-os a szerver. Ezt hogyan lehet megcsinálni?



2014. júl. 23. 09:20
 1/1 crepersrac válasza:
belépsz az MMC re (mestermcre) ot nyomsz egy beálítások majd megnézed hogy a chet működ és nem az hogy csak parancsok és aztán be egy szervere és nyomd meg a t gombot de ne rakj ijen jelet / a másikra nem tudok választ adni már bocsi mert nem értem a szerver készítéshez
2014. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!