Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hellgate: London Online...

Hellgate: London Online /verzió? (XD)

Figyelt kérdés
Hello mindenki! Az érdekelne, hogy a Hellgate: London nevű játék online verziója él-e még? És ha igen, akkor ingyenes-e? És ha igen akkor tudnátok-e linket küldeni, hogy hol lehet regelni? Előre is köszi!

2014. júl. 23. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon régen nincs már. Amíg volt, az is eléggé rossz színvonalú volt, és emiatt rövid életű is volt. ja és fizetős is. Viszonylag hamar lekapcsolták, annak is már 5-6 éve, legalábbis ezt olvastam. Én még a single playert sem tudtam végig vinni, mert egy bug miatt nem adta be a végén a főgonoszt :) Annyi bug van abban a játékban, hogy nem csoda, ha a multijából nem nagyon lett semmi. A Hellgate London az egy félkész játék és néhol aránytalanul nehéz. Ilyenre nem lehet multis közösséget felépíteni.
2014. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem... Nos... Azt, hogy aránytalanul nehéz azt én is észre vettem... főként, mikor 4. napaja csináltam ugynazt a küldetést mert állandóan leállt a működése... Meg aztán néha belaggolt, és azt vettem már csak éze, hogy holtan fekszem..(tudni kell: 2000x jobb volt a gépem még az ajánlottnál is... de....) na mindegy... köszönöm a választ...
2014. júl. 27. 08:44
 3/3 anonim válasza:

Létezik. Ez a játék halhatatlan! Jelenleg egy privát szerver formájában működik. Hellgate: London 2038 néven egy kis csapat áll mögötte talán. A lényeg csak annyi hogy mivel máshogy nem tudjuk már beszerezni ezt az amúgy remek játékot így torrent-en kell letölteni és telepíteni a régi helyére. Ezt az oldalon is írják, a launcher-t és a patchnek nevezett mod-ot leszedni és telepíteni. Ha bármilyen hiba adódna ezután akkor bátran jelezz a fórumon! A srácok készséggel válaszolnak! ;)

Ó és még valami. A játék nemrég lépett át az open alpha fázisba!

Íme a link: [link]

2018. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!